Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet akkor a baj ha...

Balcsix kérdése:

Mi lehet akkor a baj ha bekapcsolom a gépet és nem jön be semmi. Csak nagy feketeség monitoron se kép se hang csak a gépem megy üresbe. Windwos xp sp2-t használok ha ez lényeg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a BIOS-ig eljut, akkor újratelepítés, ha nem, akkor hardverhiba (elég sok minden lehet, monitor, videokártya, alaplap...)
2011. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló gondom, de én nekem az volt a baja, hogy uxtheme.dll nem volt található és ezért lett rossz. Nézd meg hátha nincs meg neked se (c:\Windows\system32\uxtheme.dll) amúgy amikor nekem feketeség volt akkor úgy nyitottam meg dolgokat, hogy ctrl+alt+delete, feladatkezelő: fájl>új feladat és ott kitallóztam. Ha hiányzik uxtheme.dll akkor explorer.exe-t tallózd ki és töltsd le googlen keresztül.
2011. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fontos kérdés, hogy eddig jó volt? Nem volt rajta frissítés?

A nem jön be semmi alatt azt érted, hogy fel sem pörög a ventillátor vagy bekapcsol de nincs semmi életjel?

2011. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha bekapcsolod és nincs életjel akkor mozgasd meg a ramot vagy ramokat de ne túl etősen

kapcsold be és ha nem megy óvatosan vedd ki és KIZÁRÓLAG SZÁRAZ szebkendővel vagy ronggyal törölgesd meg az érzékelőket aztán ragd vissza ha semmi akkor elszált a proci vagy a videókártya

de ha van másik monitorod azzal is próbáld ki ha nem értessz annyira hozzá akkor vidd szerelőhöz

2011. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!