Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet ebbe a gépbe venni jobb...

Lehet ebbe a gépbe venni jobb processzort?

Figyelt kérdés

A gépem:nVidia Geforce 9600 GT

AMD Sempron 2800+ 1.6 Ghz :SS

1 GB RAM

Szervizcsomag 3

A lényege ennyi, és szeretnék egy viszonylag jó procit venni hozzá, hogy a hamarosan megjelenő Battlefield 3-at vigye! Kb mennyibe kerülne.Előre is kösz a válaszokat


2011. márc. 15. 08:39
1 2 3 4 5
 41/43 Captain Frájer ***** válasza:

Én nekem magas a tolerancia küszöböm. Lehet naív vagyok, de én hiszem, hogy csak nincs benne a hardware világban :)


Procihűtőt ne vegyél külön, az legyen a legkissebb bajod. A gyári hűtő mgteszi alapjáraton. Inkább ténylegesen TÁP-ot vegyél. A CODEGEN, LC Power nagyon rossz minőség, rosszhíre van a piacon és mindenkit óva intek tőlük. FSP, Chieftec, őket ajánlom mindig, mert olcsón is nagyon jó tápokat adnak.

A többi cuccos jó választás.


A saját géped összességében 10-15e forint kompletten. De vedd figyelembe, hogy nem biztos, hogy találsz vevőt rá és, ha találsz is, akkor is alkudni fognak majd belőle. Kevés az esélye, hogy pénzzé tudod tenni. Amire szerintem biztos, hogy találsz vevőt, az a vidikari, de az se sok :\


Sajnos a hardware világban romlik leginkább az áruk értéke. Ez egy ilyen játék. Nincs nyereséges konfiguráció,nem is arra lettek tervezve. Minden gép csak kiszolgáló. Az a dolga, hogy a felhasználó feladatait ellássa. Ezt az utsó bekezdést nemtom, h minek írtam, de váljék egészségére bérkinek, aki olvassa :D Ez csak az én meglátásom :)

2011. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

frájer egyedül te adsz normális választ.:S


akkor lemondok arról, hogy eladjam ezt a szart


kénytelen vagyok megvárni a nyarat, ugyanis akkor jutunk nagyobb pénzhez és akkor majd megveszem, de kösz hogy megmutattad pl az ipn.hu-t P.O.C-nak is kösz, bár ő a végére látom kicsit belefáradt...omg de kit érdekel alényeg h kösz nektek

2011. márc. 20. 17:57
 43/43 A kérdező kommentje:
*ipon.hu-t
2011. márc. 20. 17:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!