Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó egér+egérpad kombó...

Ez jó egér+egérpad kombó lenne? Főleg fps-re kéne (cod2, cod4)

Figyelt kérdés

[link]

Egérpad:

[link]


Köszi. :)


2011. márc. 13. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi értelme az ilyen egereknek, Kodiak a WCG-n is egy 5 ezres Microsoft egérrel játszott. Hidd el, nem azon múlik.
2011. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó, de az ilyen kaliberű játékosok egy golyós egérrel is elaláznak bárkit :D
2011. márc. 13. 22:42
 3/7 Argloss ***** válasza:
Akinek nincs érzéke hozzá azon a drága egér sem segít. Egyébként lehet, hogy ez az egér valakinek nagyon kényelmes, neked viszont nagyon nem... Csak akkor tudod meg, hogy neked jó-e, ha kipróbálod... :)
2011. márc. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az M8000 nekem nemjött be, a jobboldali első gombot nem lehet használni kényelmesen, ezért vettem egy "gyengébb" fajtát, az M6880-at. 2 programozható gomb van rajta, de nekem elég knife-ra meg reloadra azt csá. Egérpadnál adok a minőségre, ezért használom ezt: [link]


Kell is, mert a csuklóm hamar elfárad, de nagyonjó egérpad. Ár érték arányában 9/10

2011. márc. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet k*rva jó egér ha nem illik a kezedbe. ki kell próbálni de mivel te ilyen überhárdkór gémer vagy hogy ilyen egeret veszel már nagyon is illene tudni...

de sztem eza tipikus villogás ha valaki ilyen egeret vesz és megy majd direkt a lanpartykra.

2011. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem lanpartykra kell, nem magamutogatásból. Ez nem "ájfón" :D

Jól játszom, de az 500ft-os teszkós egerem már nem a legjobb , és kéne egy új.

2011. márc. 14. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor menj el kipróbálni. a fullosabb egereknél már nüansznyi a különbség kettő között. csak van amelyik kényelmes neked van amelyik nem.

ki kell próbálni meg kell tapizni.

egérpadnál steelseries valami. ha alacsony sense-n játszol nagyobb kell ha magas sense-n akkor kisebb is elég persze akkor sem rossz a nagyobb.

2011. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!