Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik 5.1-es hangrendszer...

Létezik 5.1-es hangrendszer sztereó jack kimenettel fejhallgatónak?

Figyelt kérdés
Olyan 5.1-es rendszert keresek (PC-hez), ami tudja a fent említettet, lehetőleg downmix alapon működőt a front sima kiküldése helyett. Kollégiumba kéne. :D Vagy másik lehetőségként egy olyan USB hangkártya, aminek van 5.1 és sztereó kimenete is (egyszerre) úgy, hogy a sztereóba fejhallgatót dugva az 5.1 szekció elnémuljon. Próbáltam google keresést, de semmi relevánsat nem találtam.
2011. márc. 13. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Plusz veszel hozzá olyan hangfalakat amilyet akarsz.

2011. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert a kollégisták általában olyan gazdagok, hogy kapásból 80k-s erősítőket vesznek. Meg hozzá külön hangfalakat... Ész, hová mész...?
2011. márc. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez tényleg elég drága, mit ne mondjak... gondoltam, hogy nem lesz olcsó, de 60k azért sok egy kicsit. Ha valaki talál megfelelő hangkártyát (elfogadható áron), nyugodtan belinkelheti. :D
2011. márc. 14. 08:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki még keres ilyet, akkor Logitech X-530 5.1. Még nem vettem meg (fogom), de ezen van sztereó jack kimenet (nem tudom tehát, mi megy ki rajta, de zenéhez szinte mindegy).
2011. máj. 3. 20:21
 5/5 A kérdező kommentje:

Plusz info a divájszról:

- a fejhallgatócsatlakozó a 2 front channelt tartalmazza

- a fejhallgatót nem lehet vele hangerőszabályozni (szép fn-i igenév)

- 0 hangerőnél passzív rádióként kezd viselkedni (ne csavard le)

- szépen szól

- félszobához több, mint elég a teljesítménye

- van hozzá egy konverter konzolokhoz, ami a sztereó hangforrást felskálázza 5.1-re (sztereó hatás megmarad!), ehhez kell egy olyan vezeték, amelyiknek az egyik végén 2 RCA dugó van (a másik a cuccodtól függ, de általában jack)


Ezek alapján mindenki eldöntheti, hogy kell-e esetleg neki.

2011. szept. 20. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!