Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit szóltok ehhez a konfigurác...

Mit szóltok ehhez a konfigurációhoz?

Figyelt kérdés

Alaplap

Gigabyte GA-X58A-UD3R


Processzor

Intel Core i7-950 3.06GHz Box


Videokártya

Sapphire HD6970 2GB GDDR5 21187-00-40R


Memória

Kingston HyperX DDR3 2000MHz 6GB Kit3 CL9 XMP Tall HS KHX2000C9AD3T1K3/6GX


Belső HDD

WD Caviar Black 2TB WD2002FAEX



Tápegység

Gigabyte Odin GT 800W Fekete Aktív PFC (GE-S800A-D1)


2011. márc. 10. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem itt kell dicsekedni.
2011. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sunáznám
2011. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
azt, hogy szép álmokat. Ha tényleg van rá pénzed, és itt dicsekedsz vele, akkor viszont hatalmas nagy kocka vagy, társadalmi életed 0, és őszintén sajnállak. Ajánlom, hogy keresd fel a Taigetoszt.
2011. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Repülőteret akarsz irányítani ekkora teljesítménnyel?
2011. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Corsair 650TX-et vagy hasonló, 1db 12V-os ágú tápot nézz.
2011. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Captain Frájer ***** válasza:

Hát jól elszórod a pénzed, holott valamivel kevesebből erősebbet tudnál kihozni :P

Én javaslatom a procicsere: I7-2600, esetleg I7-2600K és alá valami szép kis P67-es lap...Csak várni kell, míg feltöltődik a kínálat :) És talán egy GTX 570 is jobb vétel lenne, mivel az is olcsóbb, nem mellesleg erősebb is a 6970-nél. Ráadásul a RAM-al is jobban járnál alacsonyabb órajelesen mondjuk 12 gigával és a vinyót is dobd, helyette(vagy mellé) inkább intézz SSD-t egy "kissebb" 1-1,5 terrás vinyóval.


Az én verziómat már kipróbáltuk és 10-20% erőfölényben van mint a tied pedig nagyjából egyenlő pénzt öltünk bele :)

2011. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sz@r konfig. dobd ki a pics@ba
2011. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük is:

Processzor: tökéletes (de ha akarsz újabbat, + van pénzed rá, akkor inkább Intel Core i7 2600-asat, ha nem vagy tuningos; ha igen, akkor 2600K, ami sok más előnnyel is jár)

Alaplap: jó lesz hozzá

videokártya: inkább asus-t vagy gigabyte-ot választanék, azon kívül ez is rendben van

Memória: ha 2x3gb-os az jót tesz a procinak

Figyelj arra oda, hogy mivel magas hűtőbordás beférjen a proci hűtőd alá (nem gyári alá).

HDD: Caviar-t én nem választnék ( volt már nálam egy pár, ami bedöglött) esetleg Samsung

Tápegység: szerintem az sok is lesz meg sokat is fog enni, bőven elég lenne egy kisebb

2011. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kit kell megölni ennyi zsé-ért?

amugy a "mit szóltok" kezdetű kérdéseknek nincs helye ezen az oldalon mivel nincs rá helyes válasz,

ezentúl nem konkrét a kérdésed (nem kérdezel rá semmire), ebből sejthető hogy nem vagy kíváncsi a véleményünkre....szóval ezt már így kigondoltad és nem számít ki mit mond...ez meggondolatlanságra vagy magabiztosságra utal-a magabiztoság kilőve, mert akkor nem kérdezősködnél....marad a meggondolatlanság ami ekkora költségvetésnél hatalmas retardációra utal....

szóval sztem hülye vagy...ráadásul sosem lesz ennyi pénzed.bár én mint mit sem sejtő jóakaród..kívánom hogy adjon neked az ég ien vagy ennél jobb gépet...

2011. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!