Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit újítanátok ebben a gépben?

Mit újítanátok ebben a gépben?

Figyelt kérdés

Nem gondolok valami nagy ördöngőségre, hanem hogy azért gyorsabb legyen.

512Mb ram, ATI 9600XT(256mb) vga, 1,7GHZ Intel Celeron proci, és nem tudom milyen alaplap(valami nagyon régi)


2009. febr. 19. 19:40
 1/9 anonim válasza:
100%
Mindenképpen RAM-ot,RAM-ot,RAM-ot a procit se ártana, de nem olyan egetverően fontos, ha van írtó sok RAM-od, de ahogy írtad, valami régi alaplapod van, ami vélhetően keveset tud kezelni és valószínűleg csak síma DDR-t, cserélj ptrocit is. Nem ártana egy kétmagos ....:!
2009. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszel bele még ennyi ramot, meg egy rendes pentiumot (cerka felejtős), azt meg fogod érezni. De azért nem éri meg túl sokat áldozni erre a gépre... Ja, és jó fej az előző a 2 magos cpuval, csak ahhoz mindent dobhatsz ki... (Bár sokkal gyorsabb lenne)
2009. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a gépet jobb lenne egy az 1-ben lecserélni. De nem a teszkó meg társaimban vegyél, hanem PC-s boltban.
2009. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak netezésre és más alapfeladatokra kell, akkor kidobnám azt az 512-es memóriát és vennék 2*1 gigát, illetve a Celeron procit lecserélném egy 3000-es P4-re amit még támogat az alaplap. Így olcsón viszonylag sokat tudsz dobni a teljesítményen, ha nem Crysis futtatása a cél akkor tökéletesen jó lesz (ne vicceljetek már hogy duál proci, én ilyen gépen videót vágtam még egy 2 évvel ezelőtt, persze nem HD minőségben mint manapság, de akkor is, jó az a 3000-es egymagos proc netezésre. Még pár évvel ezelőtti játékok is vígan elfutnak majd rajta.)
2009. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz!
2009. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

2 magra váltani minimum 30 000 Ft, ha csak az alaplap-proci-memória hármast vesszük.

Szerintem is elférne még egy 512 MB-os memória a gépedben (kb 6e Ft), illetve egy Northwood magos 2,4 Ghz-es P4 (kb 7e Ft). Félek, hogy ez egy olyan alaplap, ami már BIOS-frissítéssel sem képes fogadni a 3 Ghz-es Prescott P4-et.

2009. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A procicsere sokat dobna. Alaplaptól függ, mi megy bele, nézz egy használt 3GHZ körüli P4-est,csodákat fog tenni.
2009. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos, de! " 2 magra váltani minimum 30 000 Ft, ha csak az alaplap-proci-memória hármast vesszük. " ha már, akkor már: illene egy Satás vinyó is, az még legalább 15.000. És, akkor kérdéses, hogy a táp elbirja-e?Tehát olcsóbb eggy új!
2009. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj a jó öreg 9600xt.Az első gépembe is ilyen volt.Hol vannak azok a szép idők?
2010. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!