Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felraktam a win7-et az xp...

Felraktam a win7-et az xp helyett és sehol nem találok driver-t az alaplaphoz vagy a hangkártyához. Hogyan tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Erre vonatkozólag már több kérdést is találtam az oldalon, de még ezek segítségével sem tudom megoldani a problémám. Egy ASUS P5PL2-E típusú alaplapom van és a mellékelt cd-k nem tartalmaznak drivereket win7-hez. Már 2 napja az oldalakat böngészem, de semmilyen megoldást nem találtam, amivel legalább hangot varázsolhatnék a géphez. Próbálkoztam már xp-s driverekkelel is (olvastam h valakinél bevált), de az install mindig megszakad vagy az oprendszer miatt, vagy azért mert nincs megfelelő hardverem. Tud valaki segíteni?
2011. márc. 9. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
probald meg vista driverekkel.
2011. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pj0tr ***** válasza:

A cd-n azért nincsenek, mert akkor még nem volt win7, viszont annyira régi a lap, hogy az asus már nem supportálja.

Meg lehet próbálni a vistás drivereket: [link]

2011. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Windows 7-hez nem kellenek ilyen driverek, mert alapból van benne. Nekem sikerült az alap wddm driverrel játszani, amikor még nem volt rá nvidia driver.
2011. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

XP driver így: [link]

vagy a már említett Vista: [link]

2011. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Driver Genius Professional Edition mindenhet megtalálta a drivert és feltelepítette és minden működik.
2011. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hohóóó! Teljes siker! Nagyon köszönöm a válaszokat! Csak befogadott 1 vistásat végre.
2011. márc. 9. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!