Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 alatt meg lehet...

Windows 7 alatt meg lehet csinálni hogy a hang 2 eszközről szóljon?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hülyén fogalmaztam, de a lényeg hogy arra lennék kíváncsi, hogy lehetséges-e hogy a hangfalról is szóljon a hang és usb-s fejhallgatóról is de egy időben.

Ha igen, hogyan?


2011. márc. 9. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
nézd meg esetleg jobb oldalt alul a hangerőszabályzónál , azon belül ott alul a keverőnél , ott minden kimeneti hangot külön tudsz állítgatni (pl: mozilla hangereje , rendszergangok , winamp)
2011. márc. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, állítgatni tudom, csak vagy a hangfalból jön a hang vagy a fejhallgatóból. Azt szeretném ha mind2ből szólna egyszerre.
2011. márc. 9. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem két hangkártya kell hozzá.
2011. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocs, most látom,hogy USB a fejhallgató. Ez akkor azt jelenti,hogy hangkártyaként is működik?
2011. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
USB-s ez szerintem csak azt jelenti hogy a hangoknál lehet választani hogy melyik az alapértelmezett eszköz anélkül hogy kihúznám bármelyiket is.
2011. márc. 10. 05:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Hangkártyaként, hát ha úgy vesszük...végülis igen. Mert ha nem lenne hangkártya akkor is működne, a hangkártyától független, szóval igen, hangkártyaként működik.
2011. márc. 10. 05:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Hmm. Előző vagyok. Bár lehetséges,hogy van olyan szoftver,ami képes rá,hogy egyszerre két hangkártyát hajtson meg,de nem hiszem,hogy lenne. Lehet egyszerűbb lenne a jelet valami külső eszközzel duplázni, persze ez esetben nem usb füles kéne,hanem sima.
2011. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, ha sima lenne, elosztóval lehetne.

Köszi a válaszokat :)

2011. márc. 10. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!