Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 7300gt vs 8400gs, melyik a jobb?

7300gt vs 8400gs, melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ezek a legújabb kártyák ... de nekem egyenlőre ilyenre jut.


Szóval az a kérdésem, hogy korábban volt egy

8400gs 64bit 512mb,

most pedig egy

7300gt 128bit 256mb.


Nagy visszalépés? Illetve ugye látjátok, hogy egyiknél több a bit, de a mb kevesebb.


Egyébként 2Gb ddr-2 ramom van, meg intel dual 6500 proci asszem 2,9 de lehet húzni. Az újabb játékokhoz hogy elfussanak elég lesz majd a jövőben, ha jut rá, csak a videókártyán bővíteni?


2011. márc. 7. 10:26
 1/3 Strigi válasza:

Szia! Szerintem nincs értelme ilyet kérdezni, csak mindenféle találgatást fogsz itt hallani... Ajánlom, hogy keress rá a '7300gt test' és '8400gs test' szavakra, rengeteg teljesítményadatot fogsz látni. Ki kell választani az összemérhetőeket, a te esetedben pl. 3D-renderelést, vagy akár videókódolást, és összehasonlítani.


Szerintem biztos, hogy a 8400GS a 'jobb', mert újabb technológia, de meg kell nézni a teszteket, az egyértelműen megmondja.


Profi videokártya mellett a processzor valószínűleg játékra egy ideig még jó lesz, de csak akkor, ha az alaplap chipkészlete is gyors, megbízható. A memóriát mindenképp érdemes kibővíteni.

2011. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi,


Igen, az alaplap jófajta támogatja a quados prickat is,

mégegy 2 gb-s ram meg talán 6000 körül van, tehát az se lesz gond...

Az új videókártya lesz nagyobb kiadás majd...

2011. márc. 7. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
7300 gt.
2011. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!