Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Röhelyes hogy szaggat a...

Röhelyes hogy szaggat a minecraft ekkorra konfigon?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2fps körül ozog az egész!


Amikor a minimum látótávra van állítva és "fast" vagyis gyors grafikára akkoris 4-5Fps körül van.


Adatok:


Core 2 Quad 8400 2,66Ghz

DDR3 4Gb 1600Mhz

A büszkeségem: Ati HD 5870 1Gb GDDR5


Szerintem ez egy "hatalmas config" mert ezen játszom a Crysis2 -t meg a Metro 2033, Gothic 4

Ezeket a nagy játékokat azért játszom mert szeretem mutatni a haveroknak hogy milyen jó a gépem :D

Ezeknek az átlag fps -e 40-50 Körül van.


Észrevettem a youtubon egy játékot még régebben

Minecraft -a neve... :)


Nem a legjobb játék de ugye minden újat örömmel várok

Főleg amikor megláttam hogy hozzávetőlegesen mekkora a hardver igénye 2mag, 2gb ram, 128Mb vid kar. ez ehhez a játékhoz soknak tűnt, kipróbáltam vagysi csak akartam, mert az egész szaggat!


Nemtudom miért, elvileg kicsi a gépem hozzá!


Utána kipróbáltam egy kicsit a gothic 4 -et htha valami lagolja a gépet, de az nagyon szépen futott, nemtudom hogy mi lehet a baj?!!


Ui. apámnak tetszik a játék :D már csak azértis szeretném kipróbálni. :S


Köszönöm!


2011. márc. 5. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tettél fel HD textúra pakkot? Azzal csinál ilyet.. nézd meg a fejlesztő srác oldalát vannak rajta válaszok
2011. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnéztem, hd -t nem raktam fel, mindet megnéztem, a java -alkalmazásra gondoltam hogy frissíteni kellene de az se oldotta meg a problémát.
2011. márc. 5. 23:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!