Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a gépem...

Miért nem ismeri fel a gépem a külső winyót?

Figyelt kérdés

máskor is volt már ilyen, nem ismeri fel se a pendriveot, se az egyéb külső háttértárakat, így a külső winyót se

Pontosabban felismeri, mert amikor bedugom megjelenik az is h hardver biztonságos eltávolítása, meg ki is írta h a hardver telepítve van és használatra kész, SŐT még a eszközkezelőbe is ott van, a Sajátgépben még sincs ott:S:S

mitől lehet és mit tehetek ellene?? valami vírus miatt lehet??(lehet van egy két vírusom, pedig avastot használok:S)


2011. márc. 5. 14:57
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi a kisregényért, még annyit szeretnék hozzátenni, hogy a USB egeret ugyanúgy felismeri mint eddig..
2011. márc. 5. 15:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Első használat lenne? Lemezkezelőben kell megformázni, és kötetnevet, betűjelet adni az eszköznek. Amíg ezt nem csinálod meg, nem is jelenik meg a Sajátgépben.


Elérés: sajátgépen jobb klikk/kezelés, a megfelelő ablakban a lemezkezelés fül kell. Ott szintén nem partícionált eszközként megjelenik a külső merevlemez, jobb klikkel rajta megadhatod a parancsokat.

2011. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, de valami nagyon nem stimmel nálam:S

egyébként amit leírtál azt mellékelve leírták a használati utasításban is, értem is mit kéne csinálni csak egyetlen gond van, hogy amiko jobb klikkel rámegyek a lemezre az eszközkezelőben, nem jelenik meg semmi, csak az h Tiltás, Eltávolítás, Tulajdonságok (amin belül szintén semmi használhatót nem találtam) Hardverváltozások keresése (amit lefuttattam de semmi..) és az Illesztőprogram frissítése (azt is lefuttattam, de azt írta ki h nem lehetséges)


valszeg újra kéne már raknom a windowsot, máskor is így oldódott meg a probléma...

2011. márc. 5. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Eszközkezelő ≠ lemezkezelő


Míg az eszközkezelő menüje a Rendszereszközök lenyíló menüjében van, addig a lemezkezelő lejjebb, a Tárolás lenyíló menüi közt. Hiába telepíted újra a rendszert, a két menüpont akkor is ugyanúgy fog elhelyezkedni, csak te nem a jót találtad meg elsőre.

2011. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!