Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy laptopom. Asus k50c....

Van egy laptopom. Asus k50c. Kellene, hogy a laptop monitorán nézzem a dolgomat, amíg a projektoron vetítem a dolgomat. Meg lehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

meg, be kell állítani hogy dupla kép legyen(meg ne kérdezd hol kell, mert egyrészt nem tudom milyen oprendszered és videókarid van, másrészt én is ezer éve állítottam ilyent nem igazán emlékszem csak ha látom)


de azért innen már valaki csak le tudja írni vagy googlebe meg tudod keresni :)

2011. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


nagyon remélem hogy tudsz angolul, ha nem akkor írj és elmondom mit csinálj

2011. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az baj hogy nem nagyon tudok
2011. márc. 5. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:

azt írja hogy majdnem minden laptopon van egy gomb amit fn-el lenyomva átválthatsz a projektorra vagy a laptop kijelzőjére vagy mind2re ezen a gombon kékkel rá van írva hogy CRT/LCD vagy ez a kép van rajta


[link]


ha esetleg még sincs ilyen gomb akkor (remélem windows7ed van -.-) lenyomod a windows gombot meg a P betűt, ekkor előjön egy menü és ebből kiválasztod a másolást és tádáááááá :)


ha nem win7et van akkor írj -.-

2011. márc. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!