Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SMC wbr14-g2 routerem van és...

SMC wbr14-g2 routerem van és Utorrentet használok. Sehogy sem tudom beállítani, hogy aktív legyen a kapcsolat. Nagyon megköszönném, ha vki lépésről lépésre leírná nekem, portforward.com se segített, mit tegyek pontosan?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 12:52
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

[link]


Lehetséges, hogy az is eleég, ha bekapcsolod a routeren az UPnP -t (ha támogatott).


Amúgy a szóban forgó router egy igazi őskövület, majd ne lepődj meg rajta ha megrogyna az Internetkapcsolat rajta torrentezés közben.

2011. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt az oldalt néztem, de mivel angol, és az utorrentem se egészen úgy néz ki mint a képen nem igazán segített. TP-Linken meg tudtam csinálni normálisan: vezérlőpult...-> adapterbeállítások... Tcp/Ip v4 oda beírtam az ip-m router ip-t + amik kellettek, routeren nyitottam egy portot, azt amit az utorrent kiírt és ennyi volt a művelet. Ez a portforwardos link nekem nem egyértelmű :S
2011. márc. 1. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!