Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tudok olyankor tenni ha...

Mit tudok olyankor tenni ha nincs meg az Ethernet driver?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem az Xp-t és nem találom a drivereket, csak a videó-kártyáét. És így nem tudok csatlakozni sem.Tudtok ajánlani valamit amivel megoldhatom a problémámat?És nem tudok a gépről semmit sem, hogy mi van benne, milyen alaplap...stb
2011. febr. 26. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy géped nethozzáféréssel, ahonnan ezt írod. Everestet letöltöd, telepítőt kiírod, másikra felteszed, mindent szépen megmond róla.

Felírod, vagy megjegyzed a típusát, másik gépen guglival megkeresed rá a drivert, a telepítőt kiírod, a másikra felteszed (legalább háromszor ellenőrzöd, hogy a megfelelő típus-e, mert rossz driver súlyos hibákhoz vezethet), és ezt végigjátszod minden driverrel. Bár, ha gyorsan akarsz haladni, akkor a hálókártyát felteszed, aztán a másik gépen guglizol.

2011. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha le tudod venni a gép oldalát a hálókártya chip-jéről le kell olvasni a sorszámot és google kidobálja hozzá a drivereket
2011. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az Everest az írja ki, hogy Alaplap neve: Ismeretlen

Csak az azonosítóját írja ki, de az egy hosszú számos-betűs izé.

2011. febr. 26. 15:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg Szerintem a hangkártya integrált bár nem nagyon értek hozzá meg nem tudom, hogy hol helyezkedik el.
2011. febr. 26. 15:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Találtam olyat, hogy AsRock de az nem biztos, hogy az, meg a száma nincs oda írva.
2011. febr. 26. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!