Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hány évig működő képes egy...

Hány évig működő képes egy laptop?

Figyelt kérdés

Van egy MSI M662-es laptopom, most karácsonykor tölti az 5. évét.

Eddig csak súg,és néha vibrál a képernyő.

(Pedig nagyon ritkán hajtom le a tetejét.)

Nem feltűnő,de zavaró és idegesítő.

Meddig húzhatná még?

Komolyabb baja nem volt nagyon.

Vigyázok is rá.


2011. febr. 26. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

takarítod rendszeresen belül? 3-4 havonta teljesen eltömődnek porral rendszerint a bordák, takarítani kell, a zúgást a propeller olajozásával csökkenthető (matricát lehúzod az alján és műszerolajat csepegtetsz bele)

újrapasztázod, az se árt neki, körömlakk lemosó oldja a megkeményedett pasztát.

A kép vibrálása sok dologtól lehet, lehet csak egy kábel tört meg a zsanérnál azt szerviz javítja, de ha pl az integrált videókártya haldoklik akkor lehet bajos a dolog.

Nincs időhöz kötve egyébként, ha nem főzöd meg a géped, és úgy alakul 20évig is menne (csak ugye akkor mit kezdesz már vele)

Vettem a piacon nemrég egy 20kilós aktatáska méretű laptopot, az is működött, monokróm kijelzője volt zöld betűkkel mint a mátrixba :D

2011. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 ve jo a Dellem, 7 éves, egy éves koràban leejtettem, de a garancia miatt ingyen megjavitottàk (kértem hozzà a speciàlis opciot, hogy akkoris megjavitsàk, ha én szarom el) ràadàsul nem volt màr olyan prociuk, ami alapbol volt benne, ugyhogy kaptam egy jobbat, nagyon meg vagyok elégedve vele.
2011. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem a vibrálást kijavítják a szervízbe

még sok évig jó lesz van sulibe egy 10 éves gép szerintem talán egyszer volt rendberakva és működik az is laptop

lassú de megy

2011. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!