Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég-e egy 16 GB SSD a Windows...

Elég-e egy 16 GB SSD a Windows 7-nek?

Figyelt kérdés

Helló!

Az lenne a kérdésem, hogy egy 16 gb SSD elég e a win7-nek, vagy 32 alatt ne is próbálkozzak?


2011. febr. 26. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A windows mappám most minden frissítéssel 14,8 Gb + 3 Gb lapozófájl, tehát nem lesz elég biztosan
2011. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha ssd re rakod az oprendszert és minden más adatot hdd re annyit érsz el vele hogy p!csagyors betölt az oprendszered viszton minden program ugyanolyan lassú lesz, am szerintem legalább 32gigás ssd kellene egy win7 nek
2011. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
inkább egy 64 gigásat
2011. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy 32est vegyen, sőt szerintem felesleges is venni csak oprendszernek ssd-t
2011. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mást is akarsz rá pakolni, tutira kevés.. De így is az, mivel alap feltelepített állapotban nekem elvitt 13 gigát, de miután használtam egy hetet, kiegészitő progikat, office-t telepítettem, rögtön megugrott a helyhasználása..
2011. febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!