Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépet rá lehet-e kötni...

Számítógépet rá lehet-e kötni magnóra, mint hangszóróra?

Figyelt kérdés
Egy Sharp GF-9696 magnóról(kb. 25 éves :))lenne szó. Hátulján egy PHONO feliratú RCA bementeta van, ami ugye lemezjátszókhoz való.Namármost az lenne a kérdésem, hogy létezik-e olyan hangkártya, ami képes ilyen gyenge jelet előállítani (a normál jel túlterhelné az áramköröket, a magnó amúgy igenjól szól, de sajnos kazettalejátszó már nem működik, ugyhogy gépre próbálnám rákötni)
2011. febr. 25. 20:32
 1/6 anonim válasza:
43%
Persze siman, En is ugy hasznalom. A hangkartyat kell rakotni a magnora. 3.5mm Jack egy sarga-piros vegu audio csatlakozo kell alltalaban, vagy ami a magnodon van benenetnek megfelelo.
2011. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem vagyél egy fm transmittert, mert a lemezjátszónál lehet hogy RIAA korrektor is van ami eltorzítaná a hangképet, a kazettalejátszójának mi a baja?
2011. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a baja az,hogy a meghaj gumiszíj elrohadt, ha esetleg valakii tudná hol lehet ilyet szerezni nagyon megköszönném :D
2011. febr. 26. 21:02
 4/6 A kérdező kommentje:
jah, ésmég egy jackdugós adapterkazettán is gondolkodtam, csak az a kérdés, hogy ahhoz kell e forogni a magnónak, mert ha nem akkor a probléma meg is oldódott
2011. febr. 26. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam én is ajánlani, azért kérdeztem hohy mi a baja, szerintem nem kell hozzá hogy forogjon, próbáld ki legfeljebb visszavszed, meg nem is olyan drága egy ilyen adapterkazetta
2011. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, rajtavagyok :)
2011. márc. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!