Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elbírja a 300-as Codegen táp...

Elbírja a 300-as Codegen táp ezt a configot?

Figyelt kérdés

alaplap: MSI 848P Neo-V


proci: Intel pentium 28/1M/800 Hyper threading technology


Videókártya: Sapphire x1650Pro AGP8x 256Mb 128bit


Ram: 1gb


3db Ide optikai mehajtó

+

1 winyó 40gb-os maxtor


2011. febr. 23. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Codegen maximum 1 teásbögrét bír el, bár amilyen anyagból van, könnyen összeesik alatta.
2011. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ha itt megnézed, terhelés alatt 126W-ot fogyasztott egy hasonló gép, ennyit a 300as codegen is elbír szerintem.

2011. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem gond, legfeljebb meleg áram fog körözni benne. Ha választhatsz most még, akkor miért nem egy kicsivel nagyobb tápot raksz bele?
2011. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Captain Frájer ***** válasza:
SEMMIKÉPP SE CODEGENT! A codegen rossz csúnya. Tudod a géped füsttel működik, ha kijön a füst, akkor tönkremegy és a codegen előszeretettel ereszti a füstöt. Tapasztalat. (4 Codegen tápból 3 égett le, 1 pedig szerencsére csak rövidrezárta a rendszert :S )
2011. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, ez a codegen már 5 éves és egy fél éve használaton kívül van, egy haveromé volt, mert nekem szét ment a jó kis 350-es fsp tápom, ami azért elég jó márkának számít, egy villámcsapás végzett vele sajnos, de szerencsére csak az ment ki, visszatérve a codegenre, már egy fél éve nem volt bekapcsolva csak ma raktam bele, és a bajt megelőzve kérdeztem, hogy elbírná-e mert még eddig nem is mertem vele játszani nagyobb játékokkal cod 4 stb.!
2011. febr. 23. 22:39
 6/11 A kérdező kommentje:
UI.: olyan játékokkal, ami megbirkóztatja a kártyát, és több energia felvételre készteti!
2011. febr. 23. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem (csak) az a gond a Codegennel, hogy nem működik. Ha élete végén (5 évesen már elég közel van) elhalálozik, akkor olyan mint az asszony: visz házat, autót, lakást, alaplapot, procit, vinyót, mindent.
2011. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, de hallottam, olyan eszközről, amit rá kell tenni az egyik tápvégre és akkor túlfeszültség esetén az megvédi! Olyan tápvégre, mint amilyen az IDE meghajtókon van ilyen kis fekete kockát re kell dugni, és akkor ha túlfeszültség van akkor az valahogy lekapcsol, de állítólag megvédi a gépet!
2011. febr. 24. 12:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, az megvédi a vinyót. De nem védi meg az alaplapot meg a procit. Ha meg pluszban ilyenre akarsz költeni, akkor érdemesebb egy jó minőségű tápegységet venni.
2011. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hűha én meg azt hittem megvéd mindent, akkor viszont befektetek egy jobb tápba!
2011. febr. 24. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!