Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen okostelefont vegyek?

Milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés
Indokot is kérek, ha lehet! Akinek esetleg van, az írja le, hogy mi a tapasztalata róla!
2011. febr. 22. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt így hogy? ár, márka igény? így nehéz lesz választani az ezerféle közül. arra hogy facebookozz arra nem kell 100 ezres telefon. szerintem pl az iPhone felhasználók nem kis része 1x se ment fel pl App Store-ra. (és Androidosok a Marketra)
2011. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy-két dolog, amire használni fogom: fotózás, filmnézés, zenehallgatás, és internetezés, de a játék sem feledhető!
2011. febr. 22. 22:03
 3/4 anonim válasza:
Nekem iPhone 4em van (most is arról írok ) teljesen meg vagyok elégedve a telóval.de ilyen árban kapsz "jobbat" is,én Apple parti vagyok, nagyrészt ki is használom a teló adta lehetőségeket.ha tudsz menny el 1 média markt ba és nyomkodddddd hülyére a telókat!!én is ezt tettem!!
2011. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ebben mindent megtalálsz!

[link]

2011. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!