Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD vagy INTEL? Indoklást is...

AMD vagy INTEL? Indoklást is kérek

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

INTEL


és azért, mert

"Kérdésed konkrét legyen. Ne azt kérdezd, hogy "Tudja-e valaki", mert arra egy Igen vagy Nem a helyes válasz. Ne kérdezz olyat, hogy "Mi a véleményetek", mert ez nem elég konkrét, nem létezik rá helyes válasz! Szóval azt kérdezd meg, amit valójában tudni szeretnél!"

2011. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Captain Frájer ***** válasza:
100%
Nah akkor ez a kérdés bonyolultabb. Én azt mondom, hogy 40 forint alatt mindenképpen AMD, mivel az említett árszegmensben verhetetlenül olcsón adja a processzorait, ráadásul olyan teljesítményű termékeket, amiket az Intel csak kb 50-ezres ársávban ajánl. Viszont 40 rugó felett mindenképpen Intelt javaslok, mivel mostmár az új Core i3 és core i5 széria eszméletlen erős. Viszont azt is figyelembe kell venni, hogy az intel alaplapjai mindig is drágábbak voltak az AMD-nél. Nincs egyértelmű AMD vs Intel párbajgyőztes. Különböző kategóriákban nézve mindig más az eredmény. Nézhetjük az árkategóriákat, nézhetjük a számítási teljesítményeket, nézhetjük a hőtermelést, a fogyasztást, az IGP előnyeit, hátrányait, az X forintért kapható magok számát, az adott processzorhoz való fejlesztés költségét és még megannyi nézőpontot, ahol vegyesen kerülnének ki győztesek.
2011. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

INTEL

Bár én már mind a kettőt próbáltam.

2011. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!