Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1,5 millió ftból a lehető...

1,5 millió ftból a lehető legjobb config?

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél kiélhetitek kreativitásotokat :) .


U.I.: Nem ma / holnap vagy 2 hét múlva tervezem a vásárlást , csak nyáron . Most azért írtam ki ezt a kérdést , hogy kicsit áttekintsem a jelenlegi "helyzetet" . Szerepeljen benne minden . - Maga az egész gép , hangszórók , egér , billentyűzet , wifi , képernyő stb . Köszi .


2011. febr. 22. 02:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Vinyóhoz szólnék hozzá, hogy ennyi pénzből én WD VelociRaptort vagy ssd-t vennék.


Egyébként meg, vannak ezzel foglalkozó cégek:

[link]

Én meg is tudod rendelni a komplett gépet:

[link]


Ugye ebbe se monitor se bill, se egér.

Léteznek még hiper szuper grafikusoknak készült monitorok is, azok sem olcsók.

2011. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én elsősorban a tartósabb , értéktartóbb dolgokból vennék jobbat. Vagyis valami jó nagy ledes monitort és hangszórókat/erősítőt. A vga túl gyorsan elavul a directx állandó csesztetése miatt és egyébként is, ezért ott nem törekednék csúcsra. Procinak intel i5/i7-es és hozzá valami megbízható alaplap. Gigabyte vagy hasonló . A táp is legyen túlméretezett és megbízható . SSD-ben szintén inteles és hozzá még egy nagy kapacitású HDD. backup / nas se ártana e-sata , vagy usb3 lehetőséggel.
2011. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?

Ha milliomos lennék, se vennék annyiért gépet :O

2011. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az akkor legerősebb i7 proci.

Addigra megjelenik a HD6990 4Gb.

1db SSD a rendszer alá.

Egy atombiztos táp. (Mondjuk Seasonic, vagy Enermax)

Proci fügvényében 12Gb Dual, vagy Tri channel memória.


Ez odab*szna rendesen. :D

2011. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!