Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Seagate Barracuda 7200.12 1TB...

Seagate Barracuda 7200.12 1TB furcsa akadozó (Trü-Trü) hangot ad ki?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy 1TB-s valtozatot (st3500418as) Nálatok is van ilyen furcsa akadozó,nyekergő (Trü-Trü) hangok? :U


A WD.mnek még sosem hallottam a hangját így ez eléggé zavaró :F Nincsen sajna hdd gumi bevonatú kis tokom....egy csavarral van becsavarva...még holnap megprobalom tobbel....vagy esetleg bikli belso gumi darabot rakok az oldalahoz :U nem fog szétolvadni?


2011. febr. 21. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem szabadna hangosnak lennie! Van úgy hogy tökéletesen működik , de hangos a HDD. Nem tudsz vele mit csinálni, garanciában ki kellene cseréltetned.


Gábor

2011. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan hang,mint amikor pl.elromlott a hdd es karistolja a fej a lemezt.....csak olyan szamomra idegesito kisebb a hdd dolgozasaval jaro zaj. olvastam prohardver testen az 500gb valtozatnal is emlitik a sipolo hangot...nalm nem sipol.....akadozo hangot ad.
2011. febr. 22. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!