Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy DELL OptiPlex GX100...

Egy DELL OptiPlex GX100 mennyit ér?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapot volt használva, hibátlan, szinte gyári állapotú, van benne egy DVD író-lejátszó, egy 80 GB-os HDD. Azt hozzáteszem, hogy ha az doba az árárn tudok bele még egy 128 MB-os SD RAM-ot szerezni, akkor XP is megy rajta elég jól.
2011. febr. 21. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek ilyen van, és többször is telepítettem már rá XP-t.

- Kínszenvedéssel futtatja az XP-t, talán a Lubuntu op-rendszert még elbírja.

- Biztos hogy engedi a memóriát bővíteni?

- 500 forintot ér + a wincheszter ára + DVD író ára.


Bocsi, de ez van :-/

2011. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát biztos, én sok helyen olvastam, hogy (össz.) 256 MB memóriával viszi XP-t is... De biztos, hogy ne ér többet? Több fél éves hirdetésben 10 000 FT-ért adták őket, de akkor eléggé túlárazott cuccok... Na mind1.
2011. febr. 21. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Láttam xp futni ilyen gépen...igen lassú volt mit mondjak. Emiatt nehéz eladni. A HDD az író külön-külön jobban értékesíthető szerintem.

Amúgy 5000Ft-ra saccolnám, idős embernek ismerkedni a dolgokkal még jó is lehet, az író pozitív...

2011. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!