Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az USB WiFi-k mennyire jók?

Az USB WiFi-k mennyire jók?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy WiFi USB-t(egy jópár ideig, később(jóval később úgy 1 évvel később:d)).Szóval addig kinéztem egy ilyen WiFi-s USB-t: [link] ez szerintetek jó?És még az lenne vele kapcsolatba kérdésem, hogy ha le is van kapcsolva a gépem akkor is továbbítja a jelet?Illetve ha a gép hátuljára tenném be(asztal mögött van a gép) akkor pl ha egy másik szobába interneteznék a Nintendo-val, képes fogadni a jelet?(Nintendo DSi XL kézi konzolhoz szeretném).Bocsi a buta kérdésért, de ilyennel még soha az életembe nem volt dolgom.Előre is köszi mindenkinek!
2011. febr. 20. 16:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg még ez a fajta WiFi érdekelne: [link] Szerintetek melyik a jobb?:D
2011. febr. 20. 16:34
 2/10 anonim ***** válasza:

internet megosztásához router kell

windowssal is meg lehet csinálni, de NAGY szaktudást igényel, kezdőknek nem ajánlom, és ott van az áramszámla is.


nem lehet tudni, épp melyik sarokba dobod be közvetlenül a fal mellé, de abban biztos lehetsz, hogy sok zajt és visszhangot összeszed, ami miatt megcsappan az értékes hatótávolság.

vegyél egy USB hosszabbító kábelt, és lehetőleg ne a fal mellé rakd, ha nagy érzékenységet szeretnél.

ugyanez igaz a routerre is, ne legyen közvetlenül a falon.

2011. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha ezt az USB-t megveszem, kell hozzá egy Router is?
2011. febr. 20. 16:37
 4/10 anonim ***** válasza:

ha folyamatosan töltesz le, online játszol, vagy youtubot is HD-ban nézel, a wifi nem ajánlott, mert túl lassú, és megbízhatatlan.


ezekre még mindig a vezetékes a legjobb megoldás.

2011. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igaz, csak én Nintendo DSi XL-re használnám(inkább csak egy kis Online játék, de az is ritka, meg egy kis internetezés ha nem tudok épp gép előtt lenni:D) Köszi mindkettőtöknek, ment a zöld kéz!
2011. febr. 20. 18:25
 6/10 anonim ***** válasza:

szrintem ne félj a wifitől , nekem is wifin fogja a gépem a netet a szomszéd szobából (router: [link]

usb: [link] a router 300megás az usb 150 , nem hiszem hogy bárminek is gátat szabna az átviteli sebessége. A megbízhatóságról: nem olvastam neten hanem tudom hogy megbízható , fél év alatt egyszer se volt vele problémám.

2011. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez esetben kell akkor ugyebár egy Router is, és hozzá egy USB?Vagy USB egyedül?Bocsi, de ehhez tényleg annyit értek, mint a programozáshoz:D És köszi, hogy próbálsz segíteni nekem!:-)
2011. febr. 20. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Kell hozzá a router , és az usb , a routerbe bedugod a netet , az usb-t bedugod a gépbe , és ha win7 es van akkor már működik is ha nem akkor instalálod az usb-hez adott cd-t , esetleg ha akarod lekódolhatod , ahhoz futtatni kell a progit amit adtak a routerhez cd-n.
2011. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a segítséget!:-)
2011. febr. 20. 19:44
 10/10 A kérdező kommentje:
És ment a zöld kéz!:D
2011. febr. 20. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!