Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől csinálja ezt a második...

Mitől csinálja ezt a második monitor?

Figyelt kérdés
Nvidia GTS 450 VGA-mba bekötöttem egy második monitort is. Ha kihúzom a 220-ból, 3-4 percig működik, majd olyan szinten elsötétül, hogy semmit nem látok, de nagyon gyengén kivehetők a mozgások rajta, szóval megy. Ha megint kihúzom a 220-ból, megint jó lesz egy időre. Ez mi?
2011. febr. 20. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
miért is húzod ki?! :s
2011. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*Ha megint kihúzom a 220-ból, majd ismét visszadugom, megint jó lesz egy időre. Ez mi?
2011. febr. 20. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ott akadtam el ahol az első, minek húzod ki működés közben a konnektorból, mert a leírásból nekem is az jön le, hogy üzem közben paff kihúzod. A választ egyébként nem tudom, de még párszor játszd el ezt vele és utána a szervizes csókától is megkérdezheted.
2011. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ha nem tudod, ne írj
2011. febr. 20. 16:29
 5/9 anonim ***** válasza:

A második monitort huzod ki? És minek ?

na mindegy gondolom lcd vagy tft mert ha crt lenne akkor az egyböl sötét lenne mit a vakéjszaka


A válasz mivel kihuzod és a tápegység condenzátorai még töltött álapotba vannak igy kihutásnál nem azonnal sötétöl el a kép

másrészt ott a monitor inverter része ami tartalmaz egy vagy két inverter trafot ami indukvitást képez +az ottani kondenzátorok de a 3 ,4 perc az egy kicsit sok :))


és ezt is elárulom neked hogy a a gépet kapcsolod ki vagy megszünteted a videó jelet egyböl elsötétül .

Ugye?? ez azért van mert a vezérlö procci ami a monitoroda van küld egy kiolto jelet az inverternek hogy kapcsolja ki CCFL csöveket vagy csöbet mert ha nem tenné akkor teljes pomájába szembe szexuálná a szemedet :)

és ez azért is fontos hogy hirtelen videó váltásoknál pl játék vagy film vagy bár mi ne villanyon szembe a hatalmas nagy fehérség

És ezt az ügyes ki procci KU...a gyorsan csinálja :)

2011. febr. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem értitek. Nem viccből húzom ki. Megy a monitor bekapcsolás után kb. 30 percig, aztán teljesen véletlenül egyszer csak kikapcsol. Újra csak akkor fog menni, ha kihúzom, majd visszadugom. Aztán pár perc múlva megint kikapcsol.
2011. febr. 22. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom a választ de nem mondom meg
2011. febr. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

elvégre ez gyakorikerdesek.hu, nem pedig gyakorikerdesek.se

Még szép, hogy nem mondod el ;)

2011. febr. 23. 14:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdés rossz
2011. febr. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!