Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire kell figyelni nyomtatóvás...

Mire kell figyelni nyomtatóvásárlásnál?

Figyelt kérdés

Laptopomhoz (Toshiba) szeretnék nyomtatót venni. Mi az, amire érdemes odafigyelni? Jól tudom, hogy a nyomtatót fel kell telepíteni a gépre? Mennyire bonyolult művelet, egy átlag felhasználó - azaz én:) - meg tudja csinálni?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. febr. 19. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem az a legfontosabb, hogy olcsó legyen bele a patron, meg persze az se árt, hogy jól nyomtasson :D

Fel kell telepíteni, de nem annyira vészes, ha pár progit már feltettél akkor ennek is mennie kell.

2011. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de azért még várok válaszokat...:) Esetleg telepítésről kicsit bővebben, persze, nem kell leírni a menetét, de mégis, úgy nagyjából. Adja magát valamennyire, esetleg a nyomtatókhoz van leírás a telepítést illetően stb.
2011. febr. 19. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az az elsődleges, hogy olcsó legyen a patron... :)

Telepítés szerintem semmivel nem bonyolultabb, mint egy egyszerű kis programé, tovább, tovább, tovább, telepítés és kész... :)

2011. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!:)
2011. febr. 19. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
A telepítés legyen a legkisebb gondod. A nyomtatóhoz adnak CD-t, azt feltelepíted. És ahogy összedugod a PC-t a nyomtatóval, és áram alá helyezed a nyomtatót, magától elindul a telepítés. Nem tudom, mire kell neked a nyomtató, de hosszútávon a lézernyomtató éri meg leginkább. Egyszínű lézert kapsz 15000.- ért. Soha nem szárad be, még öt év mulva is nyugodtan előveheted, ha addig nem nyomtattál rajta. Egy tintásnál meg hetente kell legalább egy nyomtatást csinálnod, és lesni, ha kifogy a patron, ujat rakni bele, mert a nyomtatófej beszárad.
2011. febr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az előző válaszolóval nem teljesen értek egyet, nálam volt,hogy 2 hónapig nem nyomtattam, elővettem, és minden gond nélkül csinálta dolgát, nem csíkozott, nem száradt be, semmi gond nem volt... Ez a beszáradós dolog is patron és nyomtató függő...
2011. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nagyon köszönöm, minden kérdésemre válaszoltál! Minden héten biztosan nem fogom használni, de lesz olyan hét, amikor naponta többször is, és olyan is, hogy hetekig nem nyomtatok vele. Egyetemre járok, és rengeteg anyagot e-mail-ben kapunk meg, tulajdonképpen több száz oldal. A melóhelyem szóba sem jöhet ilyen mennyiség nyomtatására, ha meg fizetős helyre mennék, akkor több nyomtató árát is nyomtatásra költeném... Köszönöm még egyszer!
2011. febr. 20. 10:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsóelőttinek szántam, de azért utolsónak is köszönet!:)
2011. febr. 20. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!