Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlanátok?...

Milyen laptopot ajánlanátok? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Max 300 000-et tudok költeni rá.

Ami fontos:

- legyen rajta wifi

- legyen rajta bluetooth

- legyen rajta valamilyen szövegszerkesztő, prezentáció készítő

- legyen rajta vírusírtó, vagy ne vonzza a vírusokat.:D

- ne menjen fél év alatt tönkre

- ne fagyogasson le naponta 2X :D


Nem vagyok informatikus, és nem ezen szeretnék játszani :)


Nézegettem a Hp-t és az Apple-t, de volt aki nem ajánlotta.



És még valami:

mennyit érhet ez a laptop:

-1,5 éves

-Acer

-Wifi,Webcam, és Bluethoot van rajta

-Windows Vista

-Teljes Office csomaggal rendelkezik

-Anno 150 000 Ft-ért vettem.


2011. febr. 19. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Látom nem nagyon értesz hozzá, és így segíteni elég nehéz. Amit leírtál elég alap dolgok már 100-150e nél is, ha irodai munkára kell lassú sem nagyon lesz. Nekem Acer márkájú van majdnem egy éve és semmi panasszal.

A másik laptophoz írhatnál valami konkrétumot, pl processzor, videókártya, ram, merevlemez illetve hogy miért adod el.

2011. febr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Húha, most megfogtál:) Tényleg nem értek hozzá. fogalmam sincs, hogy miket tartalmaz a mostani laptopom, igazából meguntam, azért szeretnék újat :) Eddig semmi baja nem volt, ezt le is kopogom.:D Talán annyi, hogy bedugás nélkül 2 órát bír. :D

2011. febr. 19. 23:53
 3/7 A kérdező kommentje:

Na találtam valamit:D


Memória: 3G

processzor: 2.00 GHz

32 bites operációs rendszer

2011. febr. 19. 23:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Amire Neked kell, ez még évekig jó lesz. Inkább vegyél rá jogtiszta dobozos vírusirtót. Ha meg csak unod: [link] és máris egyedi :-)
2011. febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszii:)

Tudom, hogy bonyolult vagyok, de én szeretnék újjat :)

2011. febr. 20. 08:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 70e körül el lehet kérni érte. A vásárlást úgy gondolom a legjobb egy kisebb szaküzletben csinálni, mert ott személyesen tudod előadni hogy mit szeretnél illetve érdeke az eladónak hogy te megelégedj és visszajárj az üzletbe. Kérésre a legtöbb helyen tesznek Windows7-et, Officet (vagy igyenes OpenOffice), vírusírtót. Egyébként ha tényleg csak meguntad akkor nem érdemes 150 felett költeni, és főleg nem supermarket-ekben. (ElektroWorld-ben nézegettem hogy kb ugyanaz a laptop van 130e-160e de vagy 10 féle, csak más borítás meg a ramot változgatták.)
2011. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már ennyi pénzt szánsz rá akkor Samsung R508, vagy R510-et ajánlanám, na ezt nem bánnád meg.

Vagy az ACER-ek között válogass olyan 200 környékén.

Ja és a szoftverekre is telik majd.

2011. febr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!