Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a gépről?

Szili2307 kérdése:

Mi a véleményetek erről a gépről?

Figyelt kérdés

Tegnap lett kész a gépem,mivel elavult volt már a régi.

Hangsúlyozom önerőből álitottam össze,nem vagyok az a fajta akinek a segge alá teszi anyuci meg apuci a 500ezres gépeket -.-" szóval a gépem :


Alaplap: ASUS P5KPL-AM EPU


Processzor: INTEL CORE2 QUAD 8 MB CACHE 2.4 GHZ 1066 MHZ (4 MAGOS)


Memória: 2 GB DDR2 667 MHZ


Videokártya: NVIDIA GEFORCE 8600 GT 1GB


Merevlemez: WD1600 160 GB sata


Táp: 400 W



Nem a legjobb de mégis..


2011. febr. 19. 17:29
1 2 3
 11/22 Panda Péter ***** válasza:
nekem is full hd monitorom van. és nekem is bizony volt olyan játék, ami nagyon belassult, pedig egész jó kis gépem van. és hogy megérte-e? igen. mert a filmek sokkal inkább nézhetők, főleg a HD tartalmak, és a játékok is szebbek szerintem.
2011. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
szerintem jó a vidikari a proci játékra a GTA IV is fut bőven de a ramot +2 gigával meg kéne nyomni
2011. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

sok okostojás ge.i

végre egy normális arc :D

Köszii szépen

2011. febr. 19. 20:53
 14/22 anonim ***** válasza:
A visszafogást úgy értem, hogy a kártya nem elég jó. 8600 GT hidd el, régebbi fajta, érdemes egy újabbat venni. De ha kisebb felbontáson játszol, akkor jó lehet.
2011. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Elmész te a pics.ba, akkor ne azt kérd, hogy véleményezzük a gépedet hanem, hoy ajnározzuk azt a fost amit összevásároltál.
2011. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
te meg elmész az anyádba nem azt kértem h ajnározd a gépem,hanem h mi a véleményed. Neked tuti csúcsszuper géped van azért ekkora az a nagy büdös pofád és ezért szólod le az esetleg gyengébb géppel rendelkezőket.
2011. febr. 19. 21:40
 17/22 anonim ***** válasza:
60 ezerbe nem rossz....de az a VGA egy ös kövülett már bocs....amugy jó cuc.
2011. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Panda Péter ***** válasza:
betojok ám ember, mi itt próbálunk segíteni, hogy ne szart vegyél a pénzedből, mert valószínűleg azt fogsz, te meg elküldesz minket a francba. jól van, vedd csak meg ezt a csudát, tojjál rá mindenki véleményére, az enyémre is (nem mellesleg van néhány évnyi szakmai tapasztalatom a témában, biztosan neked is), de akkor majd nehogy rinyáljál, mikor akad a hülye GTA4-ed, vagy elfüstöl az egész géped, mert minőségen aluli fos táppal hajtod meg a rendszert. gratulálok az arroganciádhoz.
2011. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Kedves Barátom!

Ha figyeltél volna leirtam h már megvan a gép nem most fogom venni.

Utálom az okoskodó embereket...nemtudom ha lenne egy 128as gagyi atim akkor arra mit mondanál...mertha egy ilyen1gigás vidikarit igy lenézel akkor amint már mondtad..csúcsgépedvan...és engem nem érdekel a GTA4 nem vagyok vmi nagy játékos. ugyh félreértettél elég rendesen.


inkább menj és kockulj a buz. gépeddel

2011. febr. 20. 17:39
 20/22 anonim ***** válasza:

Nemtom mit csúfoljátok ti ge*ik jó ez a gép szerintem nagyon jó a videókártya is bőven jó neki ez fért a keretbe és kész

ahogy mondta nem anyuci meg apuci teszi alá a gépet szerintem ügyesen csinálta nem rossz ez a gép AKI AZT MONDJA IRODAINAK JÓ MÁSRA NEM AZ SZO*JA LE A JÓ ÉDES ANYUKÁJÁT ennyi

2011. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!