Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a háttért...

Miért nem ismeri fel a háttértárakat?

Figyelt kérdés
Az alap szituáció az hogy a gépben két vincseszter van, és az egyiken(kölcsön) mindent szépen felismer, a másikon(saját) viszont ha bedugok egy pedrive-ot akkor jelzi a biztonságos eltávolító, hogy van ott valami, viszont meghajtóként nem jelenik meg sehol, és nem lehet használni. Nyilván nem az USB portokkal van a gond, mivel a másik vinyó rendben látja, használja őket, viszont az nem saját, és vissza kell adnom. Plusz pl a net is USB-s wifi portal megy, meg a billentyűzet meg az egér is és ezekkel viszont a saját vinyómon sincs baj, csak a háttértárakkal. Na ez mitől van?
2011. febr. 18. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem. Mi az, hogy a vincseszter nem ismeri fel a pendrájvot? A vincseszter nem ismer fel semmit, az csak adatokat tárol. Az operációs rendszernek kell felismernie, hogy bedugtál valamit. Ha nem jelenik meg meghajtóként (bár ezt se értem, mi az hogy egyszer megjelenik egyszer nem), annak általában az az oka, hogy pont olyan betűjelet akar hozzárendelni a rendszer a meghajtóhoz, ami már foglalt. Megoldás lehet, hogy az ideiglenes eszközöknek adj más meghajtónevet (például egy külső vincseszternek), és akkor jó eséllyel a felszabadult betűt megkapja a pendrájv.
2011. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ugye a két vinyón két külön oprendszer van, gondoltam én is hogy ott lehet a bibi. Namost ezt az átcimkézést ezt hol tudom megejteni? köszi amugy a választ, remélem bejön...
2011. febr. 18. 14:20
 3/3 A kérdező kommentje:
jah, meg nem egyszer megjelenik, másszor nem, hanem ezen a vinyón egyáltalán nem, jelenik meg, csak a másikon, a másik oprendszerrel
2011. febr. 18. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!