Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya probléma lehet...

Videokártya probléma lehet esetleg más?

Figyelt kérdés
2 hete volt telepitve a gépem. De a videokártya nem lett jól feltelepitve.Attól eltekintve müködött a gép. Csak hogy 3 napja volt egy röpke áramkimaradás(bevolt kapcsolva a gép úgy érte a baj)és pont játszottam.Na azóta nem viszi azt a játékot meg a Youtub-t.Behozni behozza az oldalt csak épp nem inditja el mert lefagy a gép és kikapcsol,majd rögtön ujraindul. Mi lehet a baj? Köszi aki segít.
2011. febr. 12. 14:59
 1/3 anonim válasza:

Akkor ez bizony videókari gond:S Nekem is volt gondom anno,amíg PC-m volt a videókarival, de az túlmelegedés miatt volt, és egy ventillátor meg a ház oldalának a levétele meg is oldotta a gondot...

Neked azt javasolnám,hogy első körben installáld vissza a telepítő cd-ről a gyári drivert a karira. Ha ez nem segít,szedd le a gyártó honlapjáról a típushoz tartozó legfrissebb drivert. És tessék odafigyelni:) A videókártya az egyik legérzékenyebb pontja a gépnek.

Sok sikert!

2011. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem értem hogy nem lehet jól feltelepíteni egy videókártyát. Felrakod vagy nem. Na mindegy lényegtelen is, mert semmi köze a hibához. Nembiztos, hogy a VGA rossz, lehet táp is pl.
2011. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló a srác azt mondta hiányzik valami dll fálj és azért nem jó.



Amúgy köszi mindkettötöknek.

2011. febr. 12. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!