Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen játékokat bír el ez a...

Milyen játékokat bír el ez a rendszertípus?

Figyelt kérdés

AMD athlon(tm)64 processor 3500+ 2.21 GHz

telepített memória 4.00 GB RAM

64 bites operációs rendszer

játékra szolgáló videokártya GeForce 8500 GT

azért kérdem mert megvehetem eléggé olcsón, csak nem tudom hogy megéri mert csak játékra kell és szeretnem hogy az újabb típusú játékokat is elvigye !Teljesen tudatlan vagyok ezen a téren és ezert kérem a tanácsotokat .

Előre is megköszönöm!


2011. febr. 12. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Új játékokhoz kevés. A memórián kívül minden cserélendő benne.
2011. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pontosítanék: Mivel nem írod milyen memória, ezért nagy eséllyel azt is cserélni kellene.

Milyen az alaplap?

2011. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem tudom ha jot irok ,de gondolom hogy ez lesz.

S-series motherboards supp morts AMD socket am2 GA-M61PME-S2

2011. febr. 12. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az egészből az alaplap és a memória, ami használható. Elvileg bele lehet tenni újabb procikat, és vidikártyát, de akkor már ezzel az erővel vehetsz egy modern alaplapot is.

Csak játékra nem jó választás.

2011. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt ajánlotta az eladó, hogy kicseréli a processzort erre a típusra (AMD Athlon 64 X2 5600 Brisbane 2.9GHz). Akkor sem éri megvenni ?
2011. febr. 15. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!