Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha különbözik a memória (RAM)...

Ha különbözik a memória (RAM) márkája, de egyforma DDR2 meg 800Mhz, akkor nem lessz gond?

Figyelt kérdés
Pl veszek egy gépet,és az alaplapon van négy hely,ahova tgyem a memóriát.Szóval van benne egy 2x2GB nemtudom milyen márkályú ram,csak annyit tudok,hogy DDR2 és 800 Mhz.Van még nekem is itthon egy DDR2 800MHz Kingston memóriám,és azt is bele szeretném tenni,hogy legyen 8GB.Igy eltérhetnek a modulok egymástól?
2011. febr. 11. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én láttam már olyat, hogy két ugyanolyan ram se szerette egymást. Nem igen lehet megjósolni, majd ha beteszed kiderül
2011. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel még nem jártam igy,nemtudom mi a következmény.Ha nem szeretik egymást,akkor elkezd sipolni,vagy kékhalál?
2011. febr. 11. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
vagycsak szimplán nem fogja látni az egyiket... de azért inkább ugyanolyan márkájú és ugyanolyan sebességűt vegyél, mert így nagyban csökken a kockázat
2011. febr. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!