Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Turion II Cores P520...

AMD Turion II Cores P520 2.3GHz Processor elég eros a Crysis 2 számára? Ossz. Teljesítmény: 4.6GHz

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 23:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A "kedves" kérdező a vadbarom. A gépedet senki nem szólta le, csak többmagos processzornál nem szabad megszorozni az órajelet a magok számával. tehát a kétmagos 2.3GHz-es processzort nem szabad 4.6GHz összteljesítményűnek nevezni.
2011. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a INTEL Six-Core XEON E7450 egy szerverprocesszor. És játékoknál sokra nem is mész vele, mert csak 2.4GHz-es, és a mai játékok nem használják ki a 6 magot, tehát megint gyenge... Egyébként minek akarsz te játszani notebookon, ha ilyen jó asztali géped van? (na persze)
2011. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 P.O.C. ***** válasza:

"Többet erek emberként mint te...vadparaszt vagy és ezt most bizonyitottad be..."


Azért érsz többet, mert kapásból le tudsz hülyézni mindenkit? És ettől érzed megad okosabbnak, értékesebbnek?

Mert én a helyedben nem tenném..


"...lemondod masok gépét és hülyeségeket irsz."


Hol szóltam le a gépedet te szerencsétlen? Csak annyit mondtam, hogy Crysis 2 -höz erőmű kell, ami Laptopba kb. fél milliós példányt jelent. Ami igaz is, ha valaki nem elégszik meg a full minimummal.

2011. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Jó az asztali gépem de ugye azt nehezen viszem vakációra...ezért vagyok kiváncsi arra,hogy ott tudom-e játtszani...
2011. febr. 14. 20:42
 15/26 P.O.C. ***** válasza:

"INTEL Six-Core XEON E7450" ?? ..na persze..


Ez szerintem sántít. Épp eszű ember nem vesz szerver processzort az otthoni számítógépében, ráadásul több százezer forint értékben. Ha meg mégis ilyened van, akkor nem vonom le még egyszer a következtetést rólad. :)

2011. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Megnéztem a neten, és az első találatnál 4-500000Ft-nak megfelelő dollárért lehet ilyen processzort kapni. Ennyiből tényleg jó gépet kapni, akár még egy gamer laptop is kijön belőle :)
2011. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
A proci kb 600 000 Ft...privát szervereket futtattam,Tales of Pirates a játék neve...az officiális szerverek tobb millió játékosokat tartalmaznak. Kár,hogy nem ismersz..van mikor a pénz nem számít..
2011. febr. 14. 20:56
 18/26 anonim ***** válasza:

Ha ilyen pro vagy, hogy saját szervert futtatsz, akkor miért:

-adod össze a processzorok órajelét? (az asztali gép 14.4GHz-es?)

-nem tudod, hogy a Crysis 2 még nem jött ki?

-nem tudsz utánanézni, hogy mi lesz a gépigénye?

2011. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
A softverekhez értek,de a hardver már nem az én pályám..
2011. febr. 14. 22:32
 20/26 anonim ***** válasza:

"Ti szart sem ertetek ezekhez..a Crysis 2 mar kaphato es nalam minimumon,de megy...hulyek vagytok es noobok...ennyi..."


Kapcs ford emzéperiksz!


"Többet erek emberként mint te...vadparaszt vagy és ezt most bizonyitottad be...lemondod masok gépét és hülyeségeket irsz. A Procim lehet hogy gyenge de mast nem tudsz a gépemről..."

Ez nem is tudom kinek a szegénységi bizonyítványa...


"Sajnos az asztali gepemben egy INTEL Six-Core XEON E7450 proci van :( Oooo...hat nem is tudom hogy mit mondjak ...."

A procid tejesítményéhez ennyit fűznék hozzá: http://www.youtube.com/watch?v=C2qrpwplkGI


"Jó az asztali gépem de ugye azt nehezen viszem vakációra...ezért vagyok kiváncsi arra,hogy ott tudom-e játtszani..."

Ilyen procid van és még vakációzol is? o.O


"A proci kb 600 000 Ft...privát szervereket futtattam,Tales of Pirates a játék neve...az officiális szerverek tobb millió játékosokat tartalmaznak. Kár,hogy nem ismersz..van mikor a pénz nem számít.."

Lásd feljebb a videót. Plusz kapcs ford "officiális". Mégis melyik 1db szerver "tartalmaz" többmillió játékost?


"A softverekhez értek,de a hardver már nem az én pályám."

Aha. Attól, hogy láttál már olyat, akinek a szomszédja régebben együtt dolgozott egy csajjal, akinek a férje Linuxon futtatta a Windows shelljét, attól még nem értesz hozzá.

2011. febr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!