Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri nvidia sli-os alaplapot...

Megéri nvidia sli-os alaplapot venni?

Figyelt kérdés

az a lényeg hogy gépujjításba fogtam és teljesen nem vagyok tisztába a dolgokkal... na milyen alaplapot kéne venni megéri nvidi sli-ost vagy fölösleges(mondjuk ez sokkal többe kerül mint egy hagyományos:/)? 1156os foglalatosat néztem ki de nemtudom márkába milyet kéne tipusba melyik tud többet olyan 25-30 ért? i-procit szeretnék beledobni de még nemtudom melyik éri meg jobban

ár/ teljesítmény szempontjábol: [link]


vagy ez: [link]


jók e ezek a procik eggyátalán? jáccani kell!! ja és tápegységis kéne hozzá. linket is küldhettek meg magyarázatokais szivesen megnéznék előre is köszi a válaszokat:


2011. febr. 10. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább 1 jó videókártyát vegyél mint 2 gyengébbet , a 2. proci az egy szép darab én arra szavaznék (INTEL Core i5-760 2.80Ghz 1156 BOX )Alaplapnak ez jó lenne neked (árban/tudásban): [link]

(Nem vagyok benne biztos hogy támogatja az SLI-t de 2 16xos PCI-E-s csatlaokozója van de a gyár honlapján csak ATI crossfireX-et írnak)

Tápegység függ a beleszerelendő videókártyá(k)tól is , de egy 450w os bőven elélg lenne a te céljaidra.

2011. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem felesleges az sli támogatásos lap. ami plusz pénzt kidobsz rá és még ki se tudod használni csak 2 karival..inkább egy sima lap és egy ütős videokari bele.


tápból corsair cx 500-at tudom ajánlani, ez 15e körül van, ha olcsóbb kell akkor chieftec-ek vannak...


proci kényes kérdés. i3 egy jó alternatíva annak akinek fontos az alacsony fogyasztás de mégis elfogadható mai gépektől elvárható teljesitmény. játszani is elmegy.

i5 már kicsit komolyabb inkább ajánlott gamer gépbe. nem csak azért mert valós 4 mag hanem mert támogat olyan dolgokat amit az i3 nem.


[link] lap


[link] táp


[link] proci


nekem ezek jönnek be a legjobban.

2011. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem veszel bele 2 vidkarit akkor fölösleges. 2 évvel későbbre se tervezz, mert akkor már 1 jó jobb lesz, mint a 2 régi együtt és a régi áránál az új nem lesz sokkal több.
2011. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bix ***** válasza:

sli:


nem éri meg. azon kívül hogy nem minden játék támogatja, csak nvidia chipsetes lapban megy, amit viszont sokan benéznek, mert a 2x16-os pci sáv önmagában nem jelenti hogy sli-t tud. ha a chipset nem nvidiától van akko csak az ati cfossfire módját tudja, csak ati kártyákkal természetesen...


az sli-s lapok drágák, régiek (chipsetet már egy ideje nem gyárthat az nv intel bácsi szabályai miatt), és kazán szinten melegszenek. nekem volt, 8800 gtx el anno, fölösleges volt.


egy jobb kari jobban megéri. tuti hozza a szintet minden játék alatt, jobb a fogyasztása, a melegedése, a tuningolhatósága.

2011. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na ezeket a válaszokat vártam mostmár megmerem venni a cucookat köszi szépen mindenkinek!
2011. febr. 11. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!