Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Manta EasyWheel kormányt hogy...

Manta EasyWheel kormányt hogy lehet analóg módban használni?

Figyelt kérdés

(Bevallom, nem vagyok benne biztos hogy jó helyre írom, de ha nagyon eltévedtem, majdcsak helyre lesz téve az írásom.)


A dobozon az áll, hogy mind digitális, mind analóg kontrollerként használható. Maga a kormány funkcionál, a pedáloknak viszont eszük ágában sincs analógként viselkedni. Vagy teljesen nyomom őket, vagy egyáltalán nem, és mondanom sem kell, hogy szimulátorokhoz nem biztos, hogy a legzseniálisabb megoldás ez.


U.i.: tudom hogy nem a technika csúcsát képviseli a gyártmány, de ha egy kérésem lehet, hanyagoljátok az olyasféle válaszokat, minthogy "miért nem vettél egy normális kormányt" ésatöbbi.


2011. febr. 10. 20:54
 1/1 anonim válasza:
Hát nem jó helyre írtad barátom, de van neked egy fontos kérdésem! Eltudnád küldeni nekem a kormányhoz kapott lemez tartalmát nekem? Mert nekem elveszett és így lófaszt se ér.
2014. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!