Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért igy raka fel az OS-t?

Ness04 kérdése:

Miért igy raka fel az OS-t?

Figyelt kérdés
hi! naszóval újraraktam egyik nap a gépemen az XP-t és amikor végzett a telepítéssem észrevettem h a régi fájljaim megmaradtak pedig a telepítéskor ugy csináltam h mindent töröljön és ne mentsen semmit... mit tudnék ilyenkor tenni ha nem akarom megint ujrarakni? mert amikor törölni próbálom vagy belemenni azt írja hozzáférés megtagadva próbátltam mindent de sehogyse tudtam kitörölni... légyszi segítsetek
2011. febr. 6. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez már csak ilyen, én is belefutottam a kezdetek kezdetén. A meghajtót le kellett volna formázni.
2011. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulni bilgécül.. :D

Majd a következőnél formázol. Lesznek még egyéb gondjaid is, mire megtanulod a csínját.

2011. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
leformázod telepítés előtt és akkor minden eltűnik csak így lehet és újra kell telepítened
2011. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Helló.

Próbáld meg az unlocker-rel.Ez egy free program.

[link]

2011. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!