Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki segítsen Monitorban...

Valaki segítsen Monitorban könyörgök?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy segítségre lenne szükségem szeretnék venni monitort de az a helyzet hogy a pénz nem érdekel. Viszont ezeknek a körülményeknek feleljen meg:

-szép legyen a kép megjelenítése!

-2ms!

-márkás

-megbizható

-19"!

-Normál! monitort (nem wide)


2011. febr. 4. 21:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
már mindenhol kerestem de nem hiszem el hogy nincs ezen a földön ilyen.
2011. febr. 4. 21:29
 2/13 anonim ***** válasza:
Manapság már a wide monitor a "divat". Mi bajod a wide-al?
2011. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 P.O.C. ***** válasza:
A Wide a tuti. Ha munkáról van szó, akkor többmindeni elfér rajta, akár két ablakkal is dolgozhatok függőlegesen felosztva. Webböngészésnél is szeretem, mert kint lehetnek jobb oldalt a kedvenc toolbar -jaim. Filmnézésnél csak két nagyon apró fekete csíkot kell leviselnem, és sokkal többet látok a fimből. Aki meg azt állítja, hogy játékra jobb a 4:3 -as monitor az egyszerűen nem normális....
2011. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Panda Péter ***** válasza:

ilyen monitort szerintem talán az álmaidban találsz.

ha a pénz nem akadály, nem tudom miért csak 19"-ban gondolkozol.

nem wide és új monitort nem igazán találsz. maximum 16:10-es képarányút. am mi a baj a wide-dal? ma már az összes kultúrált monitor jól kezeli a képarányokat, nem húzza szét.

2011. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy már megszoktam a 19" monitort és nem akarom leváltani. Most CRT-m van 19"ba és szeretném lecserélni. amúgy a: Digital Contrast Ratio 3000:1 kontrasztarány az jónak számit ? LCD monitort néztem ki ezt találtam
2011. febr. 4. 22:18
 6/13 anonim válasza:
A CRT monitornak 100 hz-en gyönyörű képe van,az TFT/LCD-nek aligha,kristályfolyadékos LCD-ben gondolkodj.
2011. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"A CRT monitornak 100 hz-en gyönyörű képe van,az TFT/LCD-nek aligha,kristályfolyadékos LCD-ben gondolkodj."


TFT/LCD? Két különböző technológia

TFT = Thin Film Transistor

LCD = Liquid Crystal Display


CRT-nek csak 100hz-n van értelme, de ott se mondhatnám, hogy gyönyörű a képe, egy régebbi lcd 2-3szor odaveri. Csak a frissítése miatt érné meg ha kimondottan ilyen kell. Folyadékkristályos kijelzőt meg ma már nem gyártanak, az összes tft.

2011. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Samsung SyncMaster 961BF 19" LCD monitor

nem lehet gondolom reklámozni ezért 1 nevet írtam ki hogy szerinted akkor megéri ? 20.000 ért ?

2011. febr. 4. 22:38
 9/13 anonim ***** válasza:
nem értem a ragaszkodásod a 4:5 képarányhoz egy 16:10-zel vagy egy 16:9-cel jobban járnál. Használt monitort meg nem vennék az biztos!
2011. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ok és amúgy abból is melyiket javaslod a 16:10 est ?
2011. febr. 4. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!