Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minek a videokari driver?

Minek a videokari driver?

Figyelt kérdés
radeon 9600-as kartyahoz minek driver? 7 éve van meg a gépem, kb 100* formaztam mar és csak néha rakok fel drivert mert nem latok semmilyen kulombséget. cod2-ben ugyanannyi az fps és videoknal sincs valtozas.
2011. febr. 4. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Attó még lehet, hogy kevesebbet fogyaszt stb, mert a rendszer jobban tudja kezelni, és nem az FPS-ed fog nőni tőle, bár az is nőhet, de lehet, hogy csak kicsit szebb lesz... Aztán milyen géped van? Ha gyenge a kártyához képest akkor tökmindegy, hogy van e driver, mert gyenge a gép a kártyához...
2011. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
asus a7n8x, amd sempron 2600+, 1,5GB ram
2011. febr. 4. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Általánosságban kérdezed, vagy csak a magadéból kiindulva?

Hadd induljak ki én is magamból: ha újrateszem a gépem, addig nem tudok emberi felbontást beállítani, amíg nincs fent a driver, jóval lassabb még a windows betöltése is (a bejelentkező képernyő rész). Ugyanez vonatkozik a hangkártyára, addig nincs net, míg hálókártya vagy wifi drivere nincs fet, és még sorolhatnám. Sokszor nagyon hasznos tud lenni az a driver, ismerkedj vele, mert ki tudja, mikor lesz rá szükséged. 7 éves videokártya sem lesz fiatalabb...

2011. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak alap drivert szoktam felrakni. tudom, h mit jelent a driver kifejezés és a kérdésben is leirtam, h rengetegszer probaltam mar a gépemet videokari driverrel és nélkul és semmi kulombség
2011. febr. 4. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez kihajtja, akkor egyszerűen mázlis, vagy szerencsétlen vagy, ha mázlis, akkor driver nélkül is muzsikál, a szerencsétlen, akkor meg hiába driverezel ugyanúgy tojik rád...
2011. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!