Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy fülesem, és vmiért...

Van egy fülesem, és vmiért behalt a mikrofonom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
van egy Gembird AP-5.1 fejhallgató+mikrofon, USB, és az a probléma hogy behalt a mikrofonom. Van ezen a mikrofonon ilyen "szabályzó" lehet hangot állítani rajta (hangosítani,halkítani) és van egy hangszóró némító gomb és mikrofon némító. nos most a mikrofon némítónak a LED-je világít aminek nem kellene világítania.hiába nyomom meg a gombot h visszaoldjam a némítást,de nem reagál rá.hogy lehetne ezt megorvosolni? próbáltam hogy kihúzom és vissza, de ugyanúgy világít tovább... próbáltam ujraindítással az sem segített...
2011. jan. 30. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudod megcsinálni.Érdemes márkásat vásárolni,melegen ajánlom a logitech-et.


Lehet,hogy drágább(sőt biztos),de nem lesz vele semmi problémád.

2011. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!