Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ártalmas ha 32 bites win xp...

Modal kérdése:

Ártalmas ha 32 bites win xp alatt 4 giga ram van telepítve?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy köbö mennyit kezel, tudom, hogy a proci is közbeszól, válthatnék helyette xp 64x-re, és win7 64x-re is, de csak a biztonság kedvéért kérdezem, mert az alaplap tájékoztatója csúnyán rám szólt, hogy csak 3 gigás ramot használjak, ha olyan a 32 bites rendszert használok.
2011. jan. 27. 22:02
 1/7 anonim válasza:
Nem, nem ártalmas.
2011. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem halsz bele persze, de érdemes hozzá 64 biteset használni. Mégpedig Windows 7-et.
2011. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem ártalmas, csupán nem tudja használni. Rakhatsz bele 16 gigát is (ha az alaplap támogatja) csak éppen eredménye nem lesz.


De nem lesz tőle semmi baj :)

2011. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Faja (:

39 fokos lázzal életem első gépösszerakása egy nap alatt.

Aztán majd írom, hogy múkodik-e :D

2011. jan. 27. 22:16
 5/7 bp1985 ***** válasza:
xp-ből csak angol van 64 bitesbe, valami borzalmas fordítást csináltak rá, de attól meg összeomlik az xp.
2011. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ártalmas, 512megás VGA mellett 3584 Mb körüli fizikai ram kell legyen, de erősen lapfüggő, lehet csak 3,3gb lesz belőle. A maradékot ki lehet használni a PAE technikával lapozófájl üzemeltetésére, bár ez inkább haladóknak való játék.
2011. jan. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Különben nem megy a gép, mert a Chieftec tápegység vicces kedvében van.

2011. jan. 28. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!