Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudnám eladnia gépem?

Mennyiért tudnám eladnia gépem?

Figyelt kérdés

Adatok:


-CPU: Intel Celeron 420 1,60 Ghz


-RAM: 1,0 GB Single Channel


-Alaplap: Gigabyte (socket 775)


-HDD: 80GB


-DVD/RW


-DVD/R


-Fujitsu Siemens 22" LCD Monitor (beépített hangszóró)


- Canon p1800 nyomtató


-Windows 7 (frissen telepítve rá)


-billentyűzet


-egér


-350W tápegység


- 7db ajándék eredeti dobozos játék


A gép fél évet volt használva. Semmi baja nincs , frissen van telepítve Windows7 és akadás nélkül fut. Drivereket adom hozzá. Szerintetek mennyiért tudnám eladni és hol?


Előre is köszi!


2011. jan. 27. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

hát olyan 20000 monitor nélkül

de valószínüleg kevesebbért veszik csak meg

2011. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem vaterát hanyagold, mert megbízhatatlan. Viszont vannak nagyon jó informatikai fórumok, ott biztosan van ilyen topic is, google a barátod. Esetleg próbáld meg pirateclub.hu -n is, hátha van ott is ilyen téma.


Szerintem a monitor és a nyomtató kb. 20-20 lehet. A gép nem túl jó, szerintem 30-40 környékén lehet az értéke. A játékok még sokat érhetnek, hiszen eredetiek, annak függvényében mennyire újakról van szó, lehet hogy 2-3-4 ezret is megér darabjuk.


Szerintem mindenképpen csináld úgy, hogy alkatrészenként utánanézel fórumokon, vaterán (ne használd szerintem vételre és eladásra, de tájékozódni lehet) hogy más mennyiért árulja ezeket, és mik a hozzászólások. Pl valaki x Ft-ért ad el ugyanolyan alaplapot, és odaírják hogy "ez nem is ennyit ér, itt egy link, stb.". Így kialakul egy objektív kép, hogy VALÓJÁBAN hogy mennek most a piacon a Te cuccaid.


Ezután pedig fórumokon kezd el reklámozni, és add meg az e-mail címed, biztos lesz vevő. Próbáld meg még az újságok weboldalait, fórumait, pl Chip, GameStar, stb. Én adtam már el cuccokat újságok fórumain.


Remélem tudtam segíteni.

2011. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és akkor összesen mennyi leenne szerintetek? egyben akarom eladni
2011. jan. 27. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!