Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső hd-t szeretnék venni...

Külső hd-t szeretnék venni amit tudnék csatlakoztatni a DVD lejátszóba. Milyet vegyek, hogy működjön?

Figyelt kérdés
A DVD lejátszó adott: PHilips DVP 3350 USB csatlakozóval. Lehetőleg 1 TB-os lenne a legideálisabb (sok a filmem). WD merült fel (My Book Essential, Element), de ha nem működik akkor meg sajnos nem tudom kicseréltetni. Elég lutis így a vásárlás. Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2011. jan. 27. 13:21
 1/2 Csokejosh válasza:
Volt hasonló jellegű "kalandom". Ismerősnek szeretünk be egy 640Gb -os külső merevlemezt (samsung) Ugyanígy usb-vel rendelkező dvd-lejátszóra.Ott az volt a gond...hogy elindításkor elég lassan ismerte fel ..sokat gondolkodott illetve a könyvtárakban való keresgéléskor is lassúnak bizonyult. Mindenképpen ajánlatos lenne egyet beszerezned előtte kölcsönbe valahonnan...mert tényleg elég drága lutri lenne:)
2011. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ma megvettem, mert ígéretet kaptam hogy becserélik, ha nem válik be. Most meg a FAT32-vel küzdök nem nagy sikerrel. Szóval kalandosnak ígérkezik. Sajnos nem volt senkinek ilyen külső merevlemeze, első körben ezzel próbálkoztam. Csak tápegység nélküli volt, de az nem működött a DVD-vel.
2011. jan. 27. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!