Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső, vagy belső dvd író?...

Külső, vagy belső dvd író? Olyan 10000forint körüli áron.

Figyelt kérdés

Elromlott a laptopomban a dvd kombo, és ki kell cserélnem. Érdemesebb lenne vennem egy külső dvd írót, amit jobban ki tudnék használni vagy vegyek egy belevalót inkább?

Az is érdekelne, hogy mennyire megbízhatók a külső írók?

Tapasztalatok?


2011. jan. 25. 17:26
 1/5 mate0117 ***** válasza:

itt vannak:

[link]

a többit nem tom... :)

2011. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jan. 25. 17:37
 3/5 zsomkovacs ***** válasza:
A belső meghajtó kényelmesebb, a külső olcsóbb. Nekünk van egy régebbi ASUS külső CD-írónk, soha nem volt gond vele.
2011. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A laptopodba érdemesebb egy belsőt venni, hisz nem lesz egy plusz darab az asztalon, nem lesz egy plusz kábel, egy foglalt usb port. Nem beszélve arról, hogy teljesen megegyezik a legtöbb -tápellátást nem igénylő- külső DVD-RW-vel. És hordozhatóság szempontjából is jobb ha beépítettet veszel, mert ha viszed a gépet bárhova akkor szükség lehet az optikai meghajtóra.
2011. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én meg pont azért vettem külső írót, mert sokat írok. Szerintem ezek a belső írók nem masszív használatra valók, igazából szervizesek mondták...

Ha nem írsz sokat jó az is, meg persze szükséges az újratelepítéshez is (persz usb-ről is lehet)...

Pont ezért nem a belsőt nyüstölöm, mert ha elromlik jóval drágább, mint egy külső.

2011. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!