Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elbírná a tápom? (lent)

Elbírná a tápom? (lent)

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésem lenne hogy elbírná-e a tápom ha beraknék a gépembe még1 Gigabyte GTS 450 1gb-ot?

A konfigom az alábbi:


Alaplap: Gigabyte Ga-H55M-d2h


Proci: Intel i5-660 + Cooler Master TX3 hűtő


Ram: Kingston 2x2gb 1333 Mhz


VGA: Gigabyte GTS 450 1gb


HDD: Samsung F1 640 gb 7200 rpm


Táp: Deer 450 w


Írjátok le azt is mit gondoltok a konfigról!


Lehetőleg normális válaszadokat várok!


2011. jan. 25. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen szerintem elbírná, nemrég egy hasonló konfigot probáltam egy hasonló teljesítményű táppal és simán vitte.


A konfigról a kérdésem az lenne, hogy már megvan, vagy vásárlás elött állsz?


Ha még nincs, akkor VGA-nak ajánlanám, az általad kinézett helyett ezt: [link]


Árban hasonló, teljesítményben viszont jobb. a GTS 450 kb a Radeon HD 5750-el azonos kategória. Itt láthatsz teszteket: [link]


Szerintem érdemes megfontolni a választást mindenképpen.


Egyébként pedig, a táp nem tűnik csúcs választásnak amennyiben még nincs meg és most vásárolod nézz körül ezek között: Gigabyte,Corsair,FSP,esetleg Chieftec.


HDD terén voltak rossz tapasztalataim a Samsungal egy időben, szaporodó szektor hibákra gondolok, azóta WesternDigital-t veszek, ezekkel nemvolt még gond. Megjegyzem régebben csakis Samsungot vettem.


A ramról rosszatt nemlehet mondani,korrekt ennyiért.


Még annyit kérdeznék, hogy mindenképpen 4magos procit szeretnél? Ha játékra használod, akkor elég kevés játék támogatja, lehet jobban jársz egy kétmagossal, ilyen árban valóban jót lehet venni. Persze értem, hogy onnantól az agész konfig borul, vagyis, hogy az új foglalat miatt, illetve késöbbi bövítés miatt döntöttél így, érthető.



Összességében nem rossz konfig, leírtam, hogy mit gondolok róla, ha csak VGA vásárlás elött állsz akkor nyilván a többi "tanács" nem téma, de az elejét akkor is ajánlom figyelmedbe.

2011. jan. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Panda Péter ***** válasza:

N E M

az a táp életveszélyes. köhögj ki egy fsp-t, vagy egy chieftecet.

2011. jan. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megveszel majdnem 150000Ft-nyi elég normális minőségű alkatrészt, és az egészet tönkre akarod tenni egy filléres szar tápegységgel?
2011. jan. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 P.O.C. ***** válasza:
Az utolsó két válaszolónak 1000 % -ig igaza van !
2011. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Él még az a táp?


elég kevéske ennek így is nem hogy még 1 v karit elbírjon

2011. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából ez a táp ideiglenes....előtte egy fsp tápom volt csak tönkrement és tönkretette az alaplapot és a procit is.....és egyuttal váltottam intelre nem vettem megint amd-t szoval jol megjártam....
2011. jan. 25. 14:01
 7/13 A kérdező kommentje:

01:06

Ez at i5-660 as proci ez kétmagos

2011. jan. 25. 14:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezeket a tápokat.

[link]

[link]

[link]


VGA-t megnéted amit linkeltem?


Nemtudom mit vagytok úgy oda, elindulna a gép azzal a táppal is, más kérdés hogy nem bírná évekig, meg talán nem is hozná ki a maximumot belőle de eldöcögne.

2011. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igen megnéztem....gondolkodok rajta ahog ylesz egy kis pénzem tápot biztos veszek vga-t meg meglátom ^^
2011. jan. 25. 15:30
 10/13 Panda Péter ***** válasza:
a corsair cx500-ba noname bél van a régi cx400 seasonic beléhez képest. a giga superb-nek pedig régi, rossz hatásfokú fsp bele van. ne haragudj, de igenis kiállok amellett a véleményem mellett, hogy az a deer táp életveszélyes.
2011. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!