Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez elég lenne a Need For...

Ez elég lenne a Need For Speed underground 2 játékhoz?

Figyelt kérdés
A gépem adatai: AMD Athlon 64 x2 Dual core processzor 4200+, 1.0 GB RAM, NVIDIA GeForce 8600 GT, Windows 7 ultimate rendszerrel
2011. jan. 23. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég.
2011. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan kérdezed???

Szerintem P3massa többre mész az legalább korhű

2011. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most ezzel arra célzol, hogy sz*r a gépem? én nem nagyon értem az ilyen cuccokat, és nem is játékra lett véve, csak ezt az egy játékot rakom fel. Minden másra pedig elég, legalábbis én úgy vettem észre!:)
2011. jan. 25. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyo lehet hogy férreérthetö volt a célzásom de a kérdést sem találom komolynak mivel "ösi" játék és már egy komolyabb pentium 3 is képes volt fullon futtatni
2011. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát egy kicsit tényleg félre értettelek, de így már tiszta!:) egyébként már felraktam a játékot, eddig nincs vele semmi gond,reélem ez után sem lesz!

Köszi a választ!!:)

2011. jan. 26. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!