Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az összeállítás jó? (lent)

Ez az összeállítás jó? (lent)

Figyelt kérdés

AMD Phenom II X2 560 3.30Ghz AM3 BOX Black Edition

CODEGEN E6099-CA 400W

GIGABYTE GA-M52LT-D3

GIGABYTE GV-N430OC-1GL GT430 1GB GDDR3 PCIE

KINGMAX 1024Mb DDR3 1333Mhz


Kell még valami hozzá? Egy alap gépet akartam, ami jól bővíthető (pl.: 4 memória slot, AMD Phenom BE...) Nem tudom, hogy a házhoz járó tápegység maradhat e?


Van nekem egy régebbi típusú merevlemezem, IDE csatlakozóval, megoldható valahogy a kompatibilitás?


Előre is köszönöm!


2011. jan. 23. 11:05
 1/4 Panda Péter ***** válasza:

NEM azt a tápot NAGYON sürgősen felejtsd el. inkább vegyél egy olcsóbb processzort. bár igazából egy tipikusan olyan konfig, ami erősnek és fejlettnek tűnik csak sajnos nem az. nyomj egy privát mailt, hogy mennyi a kereted, mire kell a gép, miket akarsz venni, és ötletelünk rajta.

am nem lesz gond az ide vinyóval, általában azért az 1 ide portot nem szokták lespórolni a középkat lapokról.

2011. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mate0117 ***** válasza:

a GT 430 helyett inkább vegyél egy GT240-et...

hidd el jobb...

a tápot szentem is felejtsd el....

ide elv minden alaplapba van 1 db de ha a cg íród is ides akk gáz van...

2011. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
min egy 500W-os de inkább 550-es táp, én 2GB RAM-ot raknék GTS 450!!! min.. egyébként nem rossz konfig
2011. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a 400W táp nagyon kicsi ...
2011. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!