Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Celeron csere p4-re és nem...

Celeron csere p4-re és nem megy a gép, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Lecseréltem, a 2 GHz-es celeron processzoromat egy 3.4 GHz-es pentium 4-re, és normál indításnál a windows töltőképernyőnél lefagy a gép, egyedül csökkentett módban indul el, de ott hardvereszközökben felismeri a gép normálisan így fogalmam sincs mi lehet a baja.BIOS.t már frissítettem, a windowst is újratelepítettem egyszer, de ugyanaz a hiba.

Van aki azt mondta, hogy a táp lehet kevés neki(ami egy elég rossz márka:mercury 300w), de a proci mellett ami fogyaszt az egy ATI Radeon HD 2400 Pro VGA, egy maxtor 80gb-os merevlemez, meg 768mb ddr ram.

Bocs, hogy hosszú lett, de szerintetek mi a fene baja van?


2011. jan. 23. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%hogy hardwer hiba ha több ramod van akkor ne a proci felöl hanem a másik irányból kezdd el kivenni a ramot, ha kint van az össze ugyanabban a sorrendben pakold vissz haz esem cserélgesd fel őket, ha ez sem akkor probálkozz egy 400as táppal, ellenőrizz minden át kötést, ha ez sem akkor fordullj szakemberhez.
2011. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
OK, köszi!
2011. jan. 23. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez tápcsere, mert a jelenlegi tápod nem képes elég ampert leadni a procinak, ezért az képtelen az indításnál fellépő terheléssel megbírkózni.
2011. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!