Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ugyanolyan mint a belső?

Ugyanolyan mint a belső?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Külső HDD vásárlására készülök, főként azért, mert a WoW-ot le szeretném tölteni, de nem akarok belül matatni, stb...

Olyan 320-500Gb, esetleg max. 1TB nagyságúra gondoltam.

Tudnátok ajánlani?

De a kérdés igazából az, hogyha én a bittorenttel leszedem a WoW-ot, a Burning Crusade-t, a Wrath of the Lich Kin-get, akkor aztugyanúgy a külső HDD-ra tehetem rá, oda patchelhetem, és a játékot majd onnan indíthatom el?

Előre is köszi!

Üdv!


2011. jan. 22. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A külső HDD általában 2.5"-os szabvány winchester, ami elé van rakva valamilyen átalakító USB-re vagy eSatára.

Ha rárakod a vinyóra, akkor ugyanúgy fog működni róla a játék, maximum betöltésnél kicsit lassabb lesz az adatátvitel szűk keresztmetszete miatt. De számolj azzal hogy sok játék nem szereti ha más oprendszeren használják, és ott el sem indulnak esetenként, de ha egy gépnél használod, jó lesz.

2011. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak egynél használom majd.
2011. jan. 22. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!