Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A lemez "e" nincs megformázva...

István_ kérdése:

A lemez "e" nincs megformázva hiba üzenetet kapom. Hogyan lehetne ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
Nem rég ujra telepítettem az xp-t. Mind eközbe a telefonom összevolt kötve a géppel usb kábellel. Azóta A lemez "e" nincs megformázva hibaüzenetet írja amikor megnyitnám a memóriakártyát. Megformázni nem tudom, futtatás format e-nél sem megy. Előre is köszönöm a segítséget.
2011. jan. 20. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a memória nincs particionálva.

Ha meg win telepítésnél benne hagytad akkor elég okos vagy.

2011. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telepítésnél nem szabad perifériát hagyni az USB-n az a kész operációs rendszer dolga hogy felismerje.
2011. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Saját gép ikonon jobb klikk->kezelés->lemezkezelés. Itt nézd meg, hogy egyáltalán látja-e. Ha látja, akkor a lemez betűjelén jobb klikk, és "lemez inicializálása, konvertálása". Ilyenkor felajánlja a formázást is.
2011. jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és mielőtt nekiállsz, nézd meg nem írásvéett-e a memóriakártya.
2011. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a sajátgép- kezelésnél, sikerült megformáznom. Mostmár működik
2011. jan. 21. 20:50
 6/6 anonim válasza:
Koszi a tippet, nekem is hasonlo problemam volt. Csak nem telefon, hanem pendrive.
2016. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!