Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Canon Pixma MP 620 patronját...

Canon Pixma MP 620 patronját /520 PGBK/ utántöltettem. Hogyan kell a nyomtatón beállitani, hogy a szintet jelezze?

Figyelt kérdés
Mert ugye visszatettem a helyére és bizony a kontrollámpa nem világit. A gyári leirásban -nem véletlenül- nincs benne-
2011. jan. 19. 15:31
 1/3 vagyokakilehetek ***** válasza:
az után töltött patronoknál ez szokott lenni hogy nem jelzi ki a mennyiséget ami benne van. általában.
2011. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A bevásárlóközpontban lévő maszektöltős kis cetliket osztogatott, hogy különböző Canon nyomtatóknál hogyan kell bekapcsolni a jelzőt, de az én tipusomra azt mondta, hogy ez egy ujszerű /megjegyzem már ujabb változatát árulják/, de arra is jó a leirás. Eddig ráfáztam vagy béna vagyok.
2011. jan. 22. 16:24
 3/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

passz. nincs nyomtatóm gőzöm sincs hogy működnek ezek a dolgok. én csak azt hallottam hogy általában nem jelzik az után töltött patronok a telítettséget.

de ha ettől még nyomtat akkor ki nem tojná le hogy kijelzi vagy nem. a lényeg hogy nyomtasson.

2011. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!